Інформація о нас

Інтернет-магазин Vsena.com.ua спеціалізується на запчастинах на автомобілі виробництва СНД. На сторінках сайту розміщується найширший спектр найрізноманітніших автозапчастин, комплектуючих на ту чи іншу систему життєдіяльності автомобіля. Причому автозапчастини можуть мати як оригінальне походження, так і від провідних виробників, що мають найвищу репутацію на ринку автозапчастин.

Висококваліфіковані фахівці допоможуть знайти для будь-якого звернувся в інтернет-магазин автолюбителя найоптимальніший варіант, як за вартістю необхідної деталі, так і по виробникові. Кожному автолюбителю буде приділено максимальну час для повного задоволення його потреб, а саме-он отримає вичерпні відповіді на будь-який свій питання.

Компанія має склад запчастин, який дозволяє тримати в постійній наявності більше 20 тисяч найменувань товару. Наявність власної логістики дозволяє здійснювати відправку посилок в день формування замовлення. Всі замовлення, які сформовані до 15:00 відвантажуються в той же день.

З метою забезпечення автолюбителів більш дефіцитними деталями інтернет-магазин пропонує до Вашої уваги таку послугу, як «товари під замовлення». Даний вид послуги має на увазі поставку автомобільних запчастин не з складського наявності компанії. Як правило оперативність поставки такої запчастини займає 1-2 дні, але все-таки не мало залежить від її географічного розташування, так як іноді доводиться чекати замовлені запчастини з-за кордону.

Також, не можна обійти стороною таке питання як компетенція фахівців, що надають свої послуги автовласникам. Кожен клієнт, звернувшись в інтернет автомагазин в обов'язковому порядку отримає висококваліфіковану консультацію. Це пов'язано з тим, що кожен менеджер щомісяця відвідує курси тренінгу, які сприяють не тільки підвищенню професійної кваліфікації, але і в рази підвищує якість обслуговування клієнтів, т.е.- автомобілістів.

Кожен автолюбитель, звернувшись в наш інтернет автомагазин завжди отримає не тільки висококваліфіковану консультацію від спеціаліста з тих чи інших питань, але рада з того чи іншого виробника, продукцію якого варто чи не варто купувати. Це пов'язано з тим, що за довгі роки існування інтернет-магазину (з 2004 року), ми строго дорожимо своєю заробленої роками репутацією і ніколи не підведемо своїх клієнтів.