Гарантія та умови повернення

На які товари надається гарантія?

На товари в нашому магазині надається гарантія, яка підтверджує зобов'язання по відсутності в товарі заводських дефектів. Гарантія надається на термін від 2-х тижнів до 24 місяців в залежності від сервісної політики виробника. Терміни гарантії на товар, який Вас Ви можете уточнити у консультанта за телефоном, розташованому на сайті.

Повернення гарантійного товару

Якщо сервісна політика заводу-виготовлювача, дозволяє ініціювати повернення гарантійного товару на експертизу з метою виявлення причин, що призвели до гарантійні зобов'язання. - Те Вам в обов'язковому порядку до поверненню товару необхідно прикріпити акт рекламації та копію замовлення наряду з автосервісу, на якому проводилася установка гарантійної автозапчастини на автомобіль.

Доставка товару компаніями перевізниками.

Будь ласка, перевірте комплектність і відсутність дефектів на товар при його отриманні, на відділенні компанії перевізника (комплектність визначається описом виробу або посібником з його експлуатації). У разі, якщо товар був забраний з відділення компанії перевізника без огляду, то скарги на наявність дефектів і комплектність не приймаються.

Обмін і повернення товару протягом перших 14 днів після покупки.

Відповідно до «Закону про захист прав споживача» покупці мають право обміняти або повернути куплений у нас товар протягом перших 14 днів після покупки. Будь ласка, зверніть увагу - обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у вживанні і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей.

А також має бути збережено:
повний комплект товару;
цілісність упаквокі і всі її компоненти;
ярлики;
заводське маркування.

Гарантійні зобов'язання не поширюються на:
природний знос або вичерпання ресурсу;
випадкові пошкодження (дефекти, заподіяні клієнтом);
пошкодження в результаті стихійних лих (природних явищ);
пошкодження, що виникли внаслідок недбалого ставлення або використання (недотримання температурного режиму, вплив рідини, запиленості, механічне пошкодження, попадання всередину корпусу сторонніх предметів);
ушкодження, викликані дефектами системи, в якій використовувався даний товар, або що виникли в результаті з'єднання і підключення товару до інших виробів;
ушкодження, викликані використанням товару не за призначенням або з порушенням правил експлуатації;
гарантійні зобов'язання не поширюються на електрообладнання, витратні запасні частини і матеріали (масла, фільтра, технічні рідини, автокосметика, лампи, свічки, електронні блоки, датчики, запобіжники і т.п.).