Доставка і оплата

Види оплати:

Оплата банківською картою - це один з найбільш часто використовуваних методів оплати. Оплата на карту допоможе скоротити Ваші витрати в тому випадку якщо Ви бажаєте скористатися послугами компанії перевізника, для отримання замовленого Вами товару. Ви можете задати питання: як я можу на цьому заощадити? - Все дуже просто. Справа в тому, що при отриманні товару оформленим післяплатою (оплата за фактом отримання) перевізник стягує певну суму (комісію) за відправку грошей відправнику. Оплачуючи на карту - Ви економите, уникаючи додаткових витрат!

Оплата за фактом отримання (накладений платіж). На сьогоднішній день сервіс надається компаніями-перевізниками досить великий. Один з плюсів сервісу є "накладений платіж". Дана послуга означає, що оплата за посилку здійснюється на момент, коли Ви її забираєте зі складу перевізника, при цьому більшість компаній-перевізників дають можливість оглянути Ваше замовлення при отриманні, а потім вже його оплатити.
Вибираючи оплату "післяплатою" Вам необхідно пам'ятати, що компанія перевізник стягує за дану послугу додаткові кошти.
Обмеження при відправленні післяплатою.
Вантаж, об'ємна вага якого, перевищує 10кг (фактичний, об'ємний) відправляється тільки по передоплаті.
Замовлення сумою менше 200грн відвантажуються тільки по 100% передоплаті.

Доставка здійснюється компаніями-перевізниками:
Нова Пошта, Делівері

Термін доставки замовлення - становить від 1 до 7 днів, в залежності від графіка доставки перевізника в Ваш регіон. Більш детальну інформацію про вартість і терміни доставки можна отримати на сайті самого перевізника. Доставка замовлення здійснюється на найближче до Вас відділення перевізника, а також можлива адресна доставка, якщо компанія-перевізник надає дану послугу для населення.

самовивіз

Пункт самовивозу розташований: Адреса: Україна, Харківська область, Харків. вул. Героїв Праці 12, офіс 34